mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
PARKOUR PARK RVL13

Eridu 70

Poptat cenu

Tato parkourová sestava nabízí ideálně optimalizovanou kombinaci trubkové konstrukce s  balančními prvky a boxy, které jsou určené na trénink výskoků a přeskoků. Na úsporných sedmdesáti metrech tak atlet vyzkouší v naprostém bezpečí našeho parku triky, do kterých by se ve volné přírodě neodvážil. Stejně jako ostatní parky z nabídky RVL13 i Eridu 70 poslouží jako skvělé rozšíření některého se stávajících workoutových parků.

Parkourové sestavy Eridu nabízejí možnost kvalitního tréninku síly, rovnováhy i dynamických triků. Ačkoli lze parkour provozovat kdekoli v přírodě i městské zástavbě, pro nácvik jednotlivých pohybů je nejlepším řešením právě bezpečné prostředí kvalitního parkourového parku s měkkým sportovním povrchem. Každá sestava je koncipována tak, aby při daném prostoru nabídla co nejširší škálu možných tras a překážek různého typu od balančních kladin po různě vysoké zídky, průskoky a nakloněné plošiny.

více...
Obsahuje
Zadávací dokumentaceTechnická specifikace zdeProduktový list zdeBetonová deska zde2D PDF zde2D DWG zde3D model na vyžádání
Info
Ideální pro obce nad 1000 obyvatel
Plnohodnotných 19 stanovišť
Více než 40 barevných kombinací
Certifikovaný TUV SUD
Splňuje všechny normy CZ a EU

Zajímá Vás tento produkt? Kontaktujte nás!

Název
Telefon
Email
Poptávka
Odeslat
Ukázky realizací