WORKOUT PARK RVL13

Uruk 166

Poptat cenu

V tomto parku nalezne útočiště každý sportovec, který dokáže správně využít nejen kvalitní workoutové vybavení v podobě nespočtu hrazd, ručkovacích překážek či bradel, ale také crossfit doplňků a náčiní. Uruk 166 se bude skvěle vyjímat i u škol a policejních stanic, kde zajisté každý ocení možnost natrénovat údery na boxovacích pytlech či pozvednout svoji fyzickou úroveň díky držákům na olympijskou tyč. V této sestavě se také objevují držáky na battle-rope, které se během posledních let stalo neopomenutelným doplňkem klasických tělocvičen.

Uruk je obecné označení pro kombinovaný fitness park RVL13, který zahrnuje jeden či více hlavních workoutových prvků spolu s různými neméně důležitými doplňky tak, aby spolu poskytly maximální požitek ze cvičení. Součástí Uruků je vždy několik hrazd v různých výškách, bradla, workoutové lavice a infoboard s přehledným návštěvním řádem a návodem ke cvičení. Ačkoliv jsou sestavy maximálně optimalizované, lze je v případě zájmu volně doplnit o další workoutové prvky, venkovní posilovací stroje nebo rozšířit o parkourovou část.

 

více...
Obsahuje
1x Držák na box pytel
1x Punk nerez (4ks)
1x Shurupak madla
1x Držák na boxovací hrušku
Zadávací dokumentaceTechnická specifikace zdeProduktový list zdeBetonová deska zde2D PDF zde2D DWG zde3D model na vyžádání
Info
Ideální pro obce nad 1000 obyvatel
Plnohodnotných 40 stanovišť
Více než 40 barevných kombinací
Certifikovaný TUV SUD
Splňuje všechny normy CZ a EU

Zajímá Vás tento produkt? Kontaktujte nás!

Název
Telefon
Email
Poptávka
Odeslat
Ukázky realizací
Workout hřiště