Parky RVL13

Veřejně přístupná sportoviště ocení všichni obyvatelé měst, sídlišť i dalších sídel. Řešením jsou dnes tak oblíbená streetworkoutová, crossfitová a parkourová hřiště.

Nejkvalitnější sportovní hřiště u nás vznikají pod značkou RVL13 již od roku 2012. Vyrábíme certifikovaná hřiště venkovní, vnitřní, a také sportoviště, která vycházejí vstříc hendikepovaným či starším občanům.

Všechna naše hřiště jsou bedlivě testována, certifikována a splňují nejvyšší bezpečnostní a kvalitativní požadavky. Nabízíme řešení na míru, vstřícné ceny a bezkonkurenční životnost. RVL13 je česká firma a přitom jednička na evropském trhu. Je za námi 400 postavených hřišť!

Postavit hřiště RVL13 se vyplatí! Je totiž investicí do zdraví a spokojenosti občanů.

 

Výhody hřišť RVL13:

Zvyšují popularitu zastupitelů u občanů

 • Budují loajalitu občanů vůči zastupitelům
 • Obyvatelé ocení prostor, kde si můžou zacvičit
 • Jsou vhodná pro všechny věkové skupiny

Město, obec a pohyb. To k sobě patří. Pokud se zastupitelům podaří vytvořit zajímavý prostor, kde se lidé mohou sejít a zacvičit si, obyvatelé to velmi ocení. Kvalitní sportoviště totiž přitahuje lidi jako málo co – v dnešní době jsou oblíbená především streetworkoutová hřiště. Nabízí možnost zacvičit si zadarmo, a navíc vychází ze subkultury, se kterou se mladí lidé ztotožňují. Ocení je i rodiče cvičících dětí, nebo i aktivní senioři. Kvalitní streetworkoutová hřiště tak zvyšují popularitu zastupitelů, kteří je prosadili.

 

Prokazatelně snižují kriminalitu

 • Streetworkoutová hřiště jsou receptem na řešení nežádoucích sociálních jevů
 • Veřejně přístupná sportoviště jsou cílem každého komunálního politika
 • Díky rozmachu streetworkoutových hřišť se daří přivést dospívající ke sportu

Spojení cvičení a městského či vesnického prostoru přináší obyvatelům jedinečné možnosti. Kvalitní sportoviště přitahuje občany jako máloco – v dnešní době jsou oblíbená především streetworkoutová hřiště, která jsou posilovnou pod širým nebem. Nabízí možnost zacvičit si zadarmo, a navíc vychází ze subkultury, se kterou se mladí lidé ztotožňují. Díky rozmachu streetworkoutových hřišť se daří odlákat dospívající od počítačů a přivést je ke sportu. Sportoviště, jak prokazují výzkumy, rovněž výrazně přispívají k potlačení nežádoucích sociálních jevů – prokazatelně snižují kriminalitu. A nejsou jen pro mladé, ocení je i rodiče cvičících dětí, nebo aktivní senioři.

 

Nabízí nejzdravější způsob posilování

 • Streetworkout výrazně zlepšuje fyzičku
 • Cvičící nabírá svalovou hmotu a snižuje objem podkožního tuku
 • Aktivity na streetworkoutovém hřišti zlepšují náladu

Cvičit venku s pomocí váhy vlastního těla je u nás stále populárnější. Není divu – je to zadarmo, a cvičení skvěle rozvíjí fyzičku. Pro tělo je to jeden z nejlepších a nejpřirozenějších pohybů. Cvičení s vlastní tělesnou vahou vyvinuli antičtí Řekové. Díky řeckým kořenům dostalo cvičení název kalisthenika – to je spojení řeckých slov kálos (krása) a sthénos (síla). Je jedno, jestli je cvičící muž či žena, workout je vhodný i pro začátečníky. Kdo by ale očekával, že bude po cvičení vypadat jako kulturista, mýlí se. Díky streetworkoutu bude mít pevné a vyrýsované svaly. Bude v nich ale nezměrná vytrvalost i síla. Výhodou venkovního cvičení je, že se do něj zapojuje většina svalů – každý pohyb v kalisthenice potřebuje souhru více svalových partií. K základním cvikům ve streetworkoutu patří shyby, kliky, dipy (jde vlastně o kliky na bradlech či hrazdě) a také dřepy.

 

Jsou vhodná i pro hendikepované a seniory

 • Možnost přizpůsobit hřiště vozíčkářům
 • Kvalitní hřiště pro cvičení seniorů
 • Vhodná konstrukce i dopadové plochy

Společnost RVL13 vyrábí jedinečná sportoviště, na kterých můžou cvičit i vozíčkáři. Na vývoji parků se podílejí zkušení sportovci. Sportoviště i jeho prvky tak mohou být kompletně přizpůsobené pro hendikepované. Na hřištích můžou cvičit samozřejmě i zdraví lidé. Informace o fungování takového hřiště najdete například ZDE. Cvičení vlastní vahou je přínosné rovněž pro seniory. Můžou cvičit pomaleji a přitom vhodně procvičovat svaly. Není divu, že mezi nimi zájem o toto cvičení v posledních letech výrazně vzrostl. Hřiště, která vyrábí společnost RVL13 jsou pro starší cvičence vstřícná. Mají kvalitní konstrukci i vhodné dopadové plochy.

 

Kontakt
Korespondenční adresa
RVL13
Okružní 246
Mladá Boleslav
Česká Republika