mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
PARKOUR PARK RVL13

Eridu 50

Poptat cenu

Ačkoliv se Eridu 50 řadí mezi menší sestavy, objeví na jeho padesáti metrech čtverečných zkušený parkourista nespočet možných tras a překážek ke zdolání. Při doporučené instalaci na sportovním povrchu z litého EPDM a zachování všech vzdáleností podle bezpečnostní normy EN 16899  se tento minipark stane oázou pro nácvik složitých parkourových kreací. Stejně tak poslouží jako skvělý doplněk k workoutovému hřišti.

Parkourové sestavy Eridu nabízejí možnost kvalitního tréninku síly, rovnováhy i dynamických triků. Ačkoli lze parkour provozovat kdekoli v přírodě i městské zástavbě, pro nácvik jednotlivých pohybů je nejlepším řešením právě bezpečné prostředí kvalitního parkourového parku s měkkým sportovním povrchem. Každá sestava je koncipována tak, aby při daném prostoru nabídla co nejširší škálu možných tras a překážek různého typu od balančních kladin po různě vysoké zídky, průskoky a nakloněné plošiny.

více...
Obsahuje
Zadávací dokumentaceTechnická specifikace zdeProduktový list zdeBetonová deska zde2D PDF zde2D DWG zde3D model na vyžádání
Info
Ideální pro obce nad 1000 obyvatel
Plnohodnotných 9 stanovišť
Více než 40 barevných kombinací
Certifikovaný TUV SUD
Splňuje všechny normy CZ a EU

Zajímá Vás tento produkt? Kontaktujte nás!

Název
Telefon
Email
Poptávka
Odeslat
Ukázky realizací